| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | MB1208-2N-PCB1 |
| MOQ: | 10 تکه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی جعبه کاغذی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | جعبه اتصال 8 موقعیت |
| تولید | NPN |
| پایان دادن | کانکتورهای M12 |
| استفاده از کانکتور | جعبه توزیع کننده حسگر |
| ولتاژ - نامگذاری شده | 24 ولت DC/AC |
| نرخ جریان (آمپر) | 4 A |
این جعبه توزیع 8 پورت درجه صنعتی دارای خروجی NPN و کانکتورهای ضد آب M12 برای عملکرد قابل اعتماد در محیط های سخت است.
| مدل سفارش | MB1208-2N-PCB1 |
| نوع | NPN |
| سوکت M12 | |
| قدرت نامی Ue | 24 ولت DC/AC |
| ولتاژ کار نامی Ub | 18...30 ولت DC |
| ظرفیت بارگذاری فعلی ((A) | 4 A |
| مجموع جریان ((A) | 6 A |
| قدرت روشن شدن چراغ شاخص | چراغ LED سبز |
| درجه حفاظت از پوسته | IP67 (وقتی به درستی متصل شده است) |
| تعریف پین | صفحه نمایش LED |
|---|---|
| پین ۱: (+) پین ۲: (S2) پین ۳: (-) پین ۴: (S1) پین ۵: (PE) |
قدرت (سبز) سیگنال S1 (سفید) سیگنال S2 (سفید) |
ایده آل برای تجهیزات صنعتی که نیاز به اتصال ضد آب و ضد گرد و غبار دارند، از جمله: