| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | MB1208-2N-CV3M/HF |
| MOQ: | 10 تکه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی جعبه کاغذی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | جعبه اتصال M12 8 پورت |
| نوع رابط | با کابل |
| بسته بندی | بسته بندی مستقل |
| توضیحات | جعبه اتصال توزیع |
| پایان دادن | کانکتورهای M12 |
| استفاده از کانکتور | جعبه توزیع کننده حسگر |
| ولتاژ - نامگذاری شده | 24 ولت DC/AC |
| نرخ جریان (آمپر) | 4 A |
| تعداد بنادر | ۸ بندر |
| اندازه / ابعاد | 17.25*5.8*1.83 سانتي متر |
توزیع کننده 8 پورت M12 با کابل انعطاف پذیر PVC، صفحه نمایش LED دو کانال NPN، طراحی شده برای کاربردهای اتوماسیون صنعتی از جمله ماشین های CNC، ماشین های تزریق،و تجهیزات بسته بندی.
| مدل سفارش | MB1208-2N-CV3M/HF |
| نوع | NPN |
| پوشش | سیم انعطاف پذیر PVC |
| نوع کانکتور | سوکت M12 |
| قدرت نامی Ue | 24 ولت DC/AC |
| ولتاژ کار نامی Ub | 18...30 ولت DC |
| ظرفیت بارگذاری فعلی ((A) | 4 A |
| مجموع جریان ((A) | 6 A |
| قدرت روشن شدن چراغ شاخص | چراغ LED سبز |
| درجه حفاظت از پوسته | IP67 (وقتی به درستی متصل شده است) |
| رنگ پوشش | GY |
| سیم انعطاف پذیر PVC | 3*0.75+8*0.34mm2 |
| پیکربندی کانال | کانال دوگانه |
| تعریف پین | پین ۱: (+) پین ۲: (S2) پین ۳: (-) پین ۴: (S1) پین ۵: (PE) |
| صفحه نمایش LED | قدرت (سبز) سیگنال S1 (سفید) سیگنال S2 (سفید) |