| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | KAWPN32X00/0032N/0032/16X16N/16X16 |
| MOQ: | 5 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی |
| شرایط پرداخت: | T/T، مانی گرام، وسترن یونیون |
| مدل | نوع | کانال ها | نوع خروجی |
|---|---|---|---|
| KAWPN32X00 | ماژول ورودی دیجیتال | 32 DI | - |
| KAWPN0032N | ماژول خروجی دیجیتال | 32 DO | NPN |
| KAWPN0032 | ماژول خروجی دیجیتال | 32 DO | PNP |
| KAWPN16X16N | ماژول I/O دیجیتال | 16 DI + 16 DO | NPN |
| KAWPN16X16 | ماژول I/O دیجیتال | 16 DI + 16 DO | PNP |
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| قدرت ورودی | 2W |
| ولتاژ ورودی | 24VDC (± 25٪) |
| جریان ورودی | 3mA |
| جریان خروجی | حداکثر 500mA |
| ولتاژ عایق | 500 ولت |
| روش جداسازی | اپتوکوپلر |
| منطق ورودی 1 | 15 تا 30 ولت |
| منطق ورودی 0 | -3 ~ 3 ولت |
| منطق خروجی 1 | 15 تا 30 ولت |
| منطق خروجی 0 | -3 ~ 3 ولت |
| ابعاد | 100 × 100 × 42.5 میلی متر |
| دمای کار | -10 تا 55 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 80 درجه |
| کلاس حفاظت | IP20 |
| رابط | 2×RJ45 (X1/X2) + نوع C |
| نصب | DIN Rail (35mm) |
| گواهینامه | CE |