| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | UES-05TH |
| MOQ: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | Box Packing |
| شرایط پرداخت: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| PoE حداکثر قدرت در هر پورت | 30W (IEEE 802.3at) |
| خنک کننده | خنک کننده طبیعی، بدون فن |
| درجه بندی حفاظت | IP40 |
| شاخص قدرت | PWR |
| دمای ذخیره سازی | -40~75 °C ((-40~167 °F) |
| PoE+پورت ها | 4GE PoE، 802.3af،802.3at، مذاکره اتوماتیک |
| تاخیر | < 10μs |
| حالت انتقال | ذخیره و انتقال |
| حافظه بافر بسته | 1.2Mbit |
| ترمینال اتصال | بلوک انتهای پیچ قابل برداشتن |
| وزن | 0.36 کيلوگرم |
| آدرس MAC | 2K |
| MTBF | 300،000 ساعت |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| گواهینامه | CE |
| حداقل مقدار سفارش | 1 |
| قیمت | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی جعبه |
| زمان تحویل | 5 تا 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| توانایی عرضه | 100،000 قطعه در ماه |