| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | UES-05TH |
| MOQ: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | Box Packing |
| شرایط پرداخت: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نرخ انتقال | 1.488Mpps |
| حافظه بافر بسته | 1.2Mbit |
| PoE حداکثر قدرت در هر پورت | 30W (IEEE 802.3at) |
| پهنای باند | 14G |
| مصرف برق | < 3W |
| آدرس MAC | 2K |
| مسکن | فلز |
| حالت انتقال | ذخیره و انتقال |
سوئیچ های استراید اترنت اجزای ضروری در محیط های شبکه صنعتی هستند و اتصال قابل اعتماد و ایمن را برای برنامه های مختلف ارائه می دهند.طراحی شده برای پاسخگویی به خواسته های محیط های صنعتی خشن، این سوئیچ ها دوام را با ویژگی های پیشرفته ترکیب می کنند.
| خنک کننده | خنک کننده طبیعی، بدون فن |
| حافظه بافر بسته | 1.2Mbit |
| پهنای باند | 14G |
| PoE حداکثر قدرت در هر پورت | 30W (IEEE 802.3at) |
| دمای ذخیره سازی | -40~75°C (-40~167°F) |
| ولتاژ ورودی | DC12-52V/DC 48-52V ((PoE) |
| PoE+پورت ها | 4GE PoE، 802.3af، 802.3at، مذاکره خودکار |
| دمای کار | -40~75°C (-40~167°F) |
| آدرس MAC | 2K |
| رطوبت نسبی | ۵٪ تا ۹۵٪، بدون فشرده سازی |
این سوئیچ های صنعتی اترنت برای محیط های سخت گیرانه از جمله کارخانه های تولیدی، سیستم های حمل و نقل، خدمات برق و شبکه های نظارتی ایده آل هستند.طراحی قوی آن ها عملکرد قابل اعتماد را در برنامه های کاربردی مهم تضمین می کند که در آن زمان عملکرد شبکه بسیار مهم است..
هر سوئيچ اترنت صنعتي در جعبه هاي محافظتي با مدفوع فوم بسته شده تا از آسيب ديده شدن در طول حمل و نقل جلوگیری شودبا اطلاعات ردیابی برای تمام محموله ها.