| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | U12-D200N(P)2T-R00A |
| MOQ: | 5 تکه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی پلی بگ |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| صفت | ارزش |
|---|---|
| توضیحات | سنسور التراسونیک 20-200 میلی متر |
| فرکانس سوئیچینگ | 45 هرتز |
| ولتاژ تغذیه | 10-30 ولت DC |
| رنگ LED | سبز، قرمز |
| منطقه کور | 0-20 میلی متر |
| قطعنامه | 0.1 میلی متر |
| جریان بدون بار | ≤30 میلی آمپر |
| وزن | 20 گرم |
| مدل | U12-D200N(P)2T-R00A |
| محدوده تشخیص | 20-200 میلی متر |
| منطقه کور | 0-20 میلی متر |
| قطعنامه | 0.1 میلی متر |
| تکرارپذیری | ± 0.15% FS |
| دقت | ± 1٪ (جبران دمای داخلی) |
| زمان پاسخگویی | 22 میلیثانیه |
| تعویض هیسترزیس | 1 میلی متر |
| فرکانس سوئیچینگ | 45 هرتز |
| زمان اولیه سازی | < 500 میلیثانیه |
| ولتاژ تغذیه | 10-30 ولت DC، حفاظت از قطبیت معکوس |
| LED قرمز | هیچ شی شناسایی نشد: روشن میشود، وقتی هیچ شیئی شناسایی نشد، آموزش میدهد: چشمک میزند |
| LED سبز | شی شناسایی شد: روشن می شود، آموزش در هنگام شناسایی شی: چشمک می زند |
| حفاظت در برابر جریان بیش از حد | 200 میلی آمپر، LED قرمز و LED سبز به طور همزمان چشمک می زند |
| امپدانس بار | I/ < 300 اهم، U/ > 1k اهم |
| جریان بدون بار | ≤30 میلی آمپر |
| نوع ورودی | آموزش و هماهنگ سازی |
| مواد | مس نیکل اندود، اتصالات پلاستیکی، رزین اپوکسی شیشه ای |
| رتبه بندی محوطه | IP67 |
| نوع اتصال | کانکتور 4 پین، M12 |
| دمای محیط | -25℃ ~ +70 ℃ (248~343K) |
| دمای ذخیره سازی | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |
| وزن | 20 گرم |
| نوع خروجی | N2: خروجی سوئیچینگ 1 npn NO/NC P2: خروجی سوئیچینگ 1 pnp NO/NC |