| نام تجاری: | Kronz |
| شماره مدل: | U18-D1000UT-R00A |
| MOQ: | 10 تکه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی پلی بگ |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | حسگرهای فوق صوت U18 |
| خروجی آنالوگ | ولتاژ 0-10V، بالا/پایین |
| جریان بدون بار | ≤30mA |
| قطعنامه | 0.17 میلی متر |
| زمان پاسخ | 52ms |
| تولید | جریان آنالوگ |
| نوع اتصال | اتصال 5 پین، M12 |
| ولتاژ تغذیه | 10-30VDC |
سنسور فوق صوت U18-D1000UT-R00A دارای محدوده تشخیص 60-1000mm با ولتاژ تغذیه 10-30VDC و محافظت قطب معکوس است.این سنسور درجه صنعتی، خروجی ولتاژ آنالوگ 0-10 ولت دقیق (بالا / پایین) را با زمان پاسخ سریع 52ms فراهم می کند.، که آن را برای اندازه گیری فاصله و کاربرد های تشخیص اشیاء ایده آل می کند.
| مدل | U18-D1000UT-R00A |
| محدوده تشخیص | 60 تا 1000 میلی متر |
| منطقه نابینا | 0-60 میلی متر |
| قطعنامه | 0.17 میلی متر |
| تکرار | ± 0.15٪ F.S. |
| دقت | ± 1٪ (با جبران دمای) |
| زمان پاسخ | 52ms |
| زمان شروع | < 500ms |
| ولتاژ تغذیه | 10-30V DC (محفوظ از قطب معکوس) |
| شاخص های LED | قرمز (هیچ شیء وجود ندارد) ، سبز (چیزی شناسایی شده) |
| حفاظت از جریان بیش از حد | 200mA |
| مقاومت بار | I/ < 300 Ohm، U/ > 1k Ohm |
| جریان بدون بار | ≤30mA |
| مواد | مس نیکل شده، لوازم پلاستیکی، رزین اپوکسی شیشه ای |
| درجه بندی محفظه | IP67 |
| نوع اتصال | اتصال 5 پین، M12 |
| دمای محیط | -25°C تا +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -40°C تا +85°C |
| وزن | ۳۸ گرم |