| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | KAPN32X00 |
| MOQ: | 5 تکه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی جعبه کاغذی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
ماژول ورودی/خروجی یکپارچه سری EC/PN از فناوری گذرگاه اترنت صنعتی EtherCAT/ProfiNet بهره میبرد. این ماژول با طراحی فشرده، عملکرد بالا در زمان واقعی و گزینههای ماژول متنوع، جمعآوری داده با سرعت بالا و پیکربندی بهینه سیستم را برای کاربردهای صنعتی ارائه میدهد.
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| شماره مدل | KAPN32X00 |
| کانالهای ورودی | 32 ورودی دیجیتال |
| مصرف برق ورودی (حداکثر) | 2W |
| ولتاژ ورودی | 24 ولت DC (±25%) |
| نوع ورودی | NPN/PNP |
| سیگنال منطقی ورودی (1/0) | 15~30V / -3~3V |
| جریان ورودی (معمولی) | 3mA |
| جریان خروجی (حداکثر) | 500mA |
| جداسازی | جداسازی اپتوکوپلر 500 ولت |
| ابعاد | 115 میلیمتر × 72 میلیمتر × 25 میلیمتر |
| دمای عملیاتی | -25 درجه سانتیگراد تا 85 درجه سانتیگراد |
| درجه حفاظت | IP20 |
طراحی شده برای نصب روی ریل استاندارد DIN35 میلیمتر با بلوکهای ترمینال فنری برای سیمکشی سریع. پشتیبانی از تمام ایستگاههای اصلی EtherCAT/ProfiNET برای ادغام یکپارچه سیستم.