| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | KAGW-PN |
| MOQ: | 5 تکه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی جعبه کاغذی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | کوپلر ماژول IO |
| شماره توپولوژی آبشار | ≤65534 |
| شماره توپولوژی I/O | ≤32 |
| تعداد بایت های ارتباطی | ورودی 1024 بایت ~ خروجی 1024 بایت |
| مصرف برق خروجی | 1800mA |
| اطلاعات هشدار | خطاهای I/O و هشدار های تغییر |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0~55°C |
PROFINET Remote I/O Module Coupler با رابط RJ45 یک راه حل شبکه کامل برای ارتباطات اتوماسیون صنعتی را فراهم می کند، پشتیبانی از ایترنت در زمان واقعی، کنترل حرکت،اتوماسیون توزیع شدهاین فناوری متقابل تولید کننده کاملاً با سیستم های صنعت ایثرنت و سیستم های اتوبوس موجود سازگار است.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل محصول | KAGW-PN |
| روش تنظیم | طبق ایستگاه اصلی |
| شماره توپولوژی آبشار | ≤65534 |
| شماره توپولوژی I/O | ≤32 |
| تعداد بایت های ارتباطی | ورودی 1024 بایت ~ خروجی 1024 بایت |
| نرخ داده ها | 100 مگابايت در ثانیه |
| ساختار رابط | RJ45*2 |
| فاصله ایستگاه | ≤100 متر |
| قدرت ورودی | 18~36VDC |
| قدرت خروجی | 5VDC |
| عایق بندی و مقاومت در برابر ولتاژ | 500 ولت |
| مصرف برق خروجی | 1800mA |
| اطلاعات هشدار | خطاهای I/O و هشدار های تغییر |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0~55°C |
| درجه حفاظت | IP20 |