| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | PRF120-24A30 |
| MOQ: | 10 تکه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی جعبه کاغذی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| نام محصول | منبع تغذیه صنعتی AC/DC |
| ورودی | AC/DC |
| خروجی اسمی | 24V/5A |
| محدوده ولتاژ | 23.5-28.0V |
| حداکثر بار خازنی | 50000μF |
| توان خروجی | 120W |
| مورد | شرایط عملیاتی | حداقل | معمولاً | حداکثر | واحد |
|---|---|---|---|---|---|
| محدوده ولتاژ ورودی | ورودی اسمی (ولتاژ تایید شده) | 100 | -- | 240 | VAC |
| ورودی AC | 85 | -- | 264 | ||
| ورودی DC | 120 | -- | 370 | VDC | |
| فرکانس ولتاژ ورودی | ورودی AC اسمی | 50 | -- | 60 | Hz |
| مورد | شرایط عملیاتی | حداقل | معمولاً | حداکثر | واحد |
|---|---|---|---|---|---|
| دقت ولتاژ خروجی | محدوده بار کامل | -- | ±1.0 | -- | % |
| تنظیم خط | بار اسمی | -- | ±0.5 | -- | |
| تنظیم بار | بار 0% - 100% | -- | ±1.0 | -- |
| جنس بدنه | فلز (AL5052, SPCC, SGCC) |
| ابعاد | 110.00 x 32.00 x 124.00 میلی متر |
| وزن | 490 گرم ±1% (معمولاً) |
| روش خنک کننده | همرفت هوای آزاد |