| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | U30-D2000N(P)1T-R00A |
| MOQ: | 10 تکه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی پلی بگ |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 100-2000 میلی متر |
| منطقه کور | 0-100 میلی متر |
| تکرارپذیری | ±0.15%F.S. |
| زمان پاسخ | 82 میلی ثانیه |
| زمان راه اندازی | < 500 میلی ثانیه |
| ولتاژ تغذیه | 10-30 ولت DC، حفاظت از قطبیت معکوس |
| امپدانس بار | I/ 1 کیلو اهم |
| جریان بدون بار | ≤30 میلی آمپر |
| مدل | U30-D2000N(P)1T-R00A |
| رزولوشن | 0.17 میلی متر |
| دقت | ±1% (با جبران انحراف دمای داخلی) |
| هیسترزیس سوئیچینگ | ±2 میلی متر |
| فرکانس سوئیچینگ | 10 هرتز |
| نشانگرهای LED | قرمز: جسمی تشخیص داده نشده است (روشن می شود)، سبز: جسمی تشخیص داده شده است (روشن می شود) |
| حفاظت از جریان بیش از حد | 200 میلی آمپر (LED ها همزمان چشمک می زنند) |
| نوع ورودی | آموزش و همگام سازی |
| جنس | مس نیکل اندود، اتصالات پلاستیکی، رزین اپوکسی شیشه ای |
| درجه حفاظت محفظه | IP67 |
| نوع اتصال | کانکتور 5 پین M12 |
| دمای محیط | -25 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد (248~343K) |
| دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد (233~358K) |
| وزن | 105 گرم |
| نوع خروجی | N1: 1 خروجی سوئیچینگ NPN، NO/NC |