| نام تجاری: | KRONZ |
| شماره مدل: | U30-D4000N(P)1T-R00A |
| MOQ: | 10 تکه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی پلی بگ |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 200 تا 4000 میلی متر |
| منطقه نابینا | 0-200mm |
| قطعنامه | 0.17 تا 1.5 ميلي متر |
| تکرار | ± 0.15٪ F.S. |
| زمان پاسخ | 162ms |
| زمان شروع | < 500ms |
| ولتاژ تغذیه | 10-30V DC، حفاظت از قطب معکوس |
| مقاومت بار | I/ < 300 Ohm، U/ > 1k Ohm |
| جریان بدون بار | ≤30mA |
| مدل | U30-D4000N ((P) 1T-R00A |
| دقت | ± 1٪ (با تعویض حرکت دمای داخلی) |
| تغییر هیستریز | ±4mm |
| شاخص های LED | قرمز: هیچ شیء تشخیص داده نشده (درخشان می شود) ، سبز: شیء تشخیص داده شده (درخشان می شود) |
| حفاظت از جریان بیش از حد | 200mA (LED ها همزمان در هنگام فعال شدن درخشان می شوند) |
| نوع ورودی | آموزش و همگام سازی |
| مواد | مس نیکل شده، لوازم پلاستیکی، رزین اپوکسی شیشه ای |
| نوع اتصال | اتصال 5 پین، M12 |
| دمای محیط | -25°C تا +70°C (248~343K) |
| دمای ذخیره سازی | -40°C تا +85°C (233~358K) |
| وزن | 145 گرم |
| نوع خروجی | N1: 1 خروجی سوئیچ NPN، NO/NC |